HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Neden biz, çünkü biz konfora önem veriyor, müşterilerimiz ile empati yapabiliyoruz. Belki de Öğretmenevimiz hakkında söylenebilecek en önemli özelliklerden biridir bu. Çünkü karşınızdakinin sizi anlıyor olması bugün her alanda çok önemli. Otel bilgilerinden de anladığınız üzere, burada konforlu bir konaklama yaşayacak, kaliteli hizmet alacak, tecrübeli çalışanlar ile karşılaşırken bir de samimiyeti yakalayabileceksiniz. Anadolu’nun güzel insanları ile karşılaşacağınız yolculuğunu, doğru tesis seçiminiz ile sizi daha da mutlu edecek. Konumundan, ulaşımına, odalarından, hizmetine pek çok konuda başarıyı elde etmiş olan tesis, bu şehirdeki güzel anılarınızın bir parçası olabilir. Bunun için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Bu güzel şehirde ve bu güzel ilçede bulacağınız bu güzel ortam, size daha keyifli bir gezi sunacaktır.

MİSYONUMUZ

Yerli ve yabancı konuklarımıza en iyi hizmeti kaliteli bir şekilde sunmaktır. İlçemizin ve ülkemizin doğal, tarihi, kültürel miras ve değerlerini korumaya odaklı turizm amaçlı; rahat, kaliteli ve güleryüzlü hizmeti; yükselen konuk memnuniyetini sağlamak ve sürdürmek.

Her zaman “Rahatınız bizim için önemli” sloganımızla temel ilkelerimizi dikkate alarak topluma en iyi hizmeti vereceğiz.

MİSYONUMUZ
VİZYONUMUZ

VİZYONUMUZ

Yerli ve yabancı konuklarımızın ve seyahat firmalarının ilk aklına gelen bir marka olmak ve bu markayı misyonumuzu ve temel ilkelerimizi benimseyerek lider konumunda taşımaktır.

  • Yüksek Memnuniyet OranıYüksek Memnuniyet Oranı
  • Soğuk Sıcak İçeceklerSoğuk Sıcak İçecekler
  • Geniş Banyo Lavabo AlanıGeniş Banyo Lavabo Alanı
  • Konforlu YataklarKonforlu Yataklar